x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Nasıl İade yada Değişim yapabilirim ?

İade ve değişim işlemleriniz için  WhatsApp hattıımıza ulaşabilir ve basit adımlarla sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade paketlerinizi "whatsApp hattımız'dan aldığınız iade kodu ile ücret ödemeden hiçbir Yurtiçi Kargo şubelerine teslim edebilirsiniz. 

Hangi ürünleri iade edebilirim? 

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız ürünlerinizi; orjinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, hijyenik ürünler (cerrahi maske gibi), mayo ve bikiniler iadesi sağlık ve hijyen nedeniyle uygun olmayan ve cayma hakkının kullanılamadığı ürün tipleridir. Bu ürünleri ancak;

  • Ambalajları ve ürün koruma bantları açılmamış,
  • Denenmemiş,
  • Kullanılmamış ve
  • Hijyenik yapısı bozulmamış

ise aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu şartları sağlamayan ve iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.  Bu kapsamda olduğu tespit edilen iadeleriniz kabul edilmeyecektir. 

İade Süreci Nasıl İşler ?

Ürünle birlikte gelen iade değişim formunu doldurunuz. Gönderdiğiniz ürünün kodunu yada ürün adını ve adetini yazmalısınız. İade ve değişim talebiniz hızlı ilerlemesi için fiş içindeki alanların eksiksiksiz doldurulması gerekir. Fatura yada fiş olmaması durumunda 

aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyabilir ve mevcut iade prosedürleri kapsamında iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ad Soyad:
  • Telefon Numarası:
  • Sipariş No:
  • İade Nedeni:


İade işlemleri için istenen tüm bilgilerinizi doğru girdiyseniz ürün bize ulaştıktan sonraki ilk Salı ve Perşembe günü para iadeniz yapılır. Iban Bilgilerinizde yanlış bir bilgi varsa paranız geri döner ve 7-15 gün içinde doğru bilgileri verdiğinizde tekrar geri ödeme yapılır. 

Kargo ve kapıda ödeme bedelleri kesilerek iade yapılmaktadır. Firmamızdan kaynaklı bir problem yoksa İade gönderdiğiniz kargo ücreti de müşteriye aittir. Karşı ödemeli anlaşmamız üzerinden gönderilen kargolar iade edilirken 20 tl kargo kesintisi yapılarak gönderim sağlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.